Potrebujete trénera? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky

Koľko sa platí za hodinu pre trénera?

Sumu za trénovanie s tebou si určuje každý Tréner sám. Náš portál je tu nato, aby spojil trénerov a ich klientov.

Podľa čoho si vyberiem vhodného trénera?

Výber sa vám snažíme uľahčiť najviac, ako sa dá. Tréneri vo svojom profile vypĺňajú svoje skúsenosti a oblasti v ktorých trénujú, jazyky ktoré ovládajú aj časy, kedy môžu trénovať. Mnoho napovie aj fotografia či popis, ktorý si napíšu do profilu. Samozrejme, pred prvým tréningom sa môžete s trénerom stretnúť a zistiť, či vám je sympatický. To aj odporúčame.

Ako oslovím trénera o ktorého mám záujem?

Trénera môžete osloviť jedine odoslaním správy cez profil, alebo telefonicky na číslo ak si ho uvedol v profile. Tlačidlo na odoslanie správy nájdete vedľa mena trénera, telefónne číslo je na konci profilu. Pripomíname vám, že písať správy a vidieť telefónne číslo môžete iba ak ste prihlásení.

Ako sa dozviem, či mám nové správy? Musím pravidelne kontrolovať môj profil?

Všetky nové správy vám budú chodiť na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. Odporúčame preto uvádzať e-mail, ktorý pravidelne používate. E-mail môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom profile.

Prečo nevidím celé telefónne číslo trénerov?

Telefóne číslo je môže vidieť každý až po registrácii do systému.

Prečo je hodnotenie trénerov podmienené registráciou?
Veľmi nám záleží na tom, aby užívatelia hodnotili svoje skúsenosti s trénermi. Snažíme sa však zabrániť spamom zo strany online robotov, ale tiež anonymnému ohováraniu. Vďaka povinnej registrácii sa pod profilmi zobrazia iba relevantné hodnotenia, ktoré aj vám pomôžu si lepšie vybrať.