Potrebujete trénera? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Aká je cena kvalitného osobného trénera v Bratislave?

Publikované 28.05.2017 Novinky

Ak ste sa konečne odhodlali na krok k lepšiemu životu, gratulujeme! Aj v našej malej krajine nájdeme nespočetné množstvo milovníkov športu ako takého. Väčšina osobných trénerov, na ktorých sa môžete obrátiť, je v našom hlavnom meste. Bratislava je na Slovensku “centrom diania” snáď akéhokoľvek druhu a do toho zapadajú aj milovníci fitness. 

Ako spoznáte kvalitného trénera?

 

Cena osobného tréneranajmä v Bratislave stúpa častokrát bohužiaľ nie v závisloti od kvality, ale od slávy. Preto sa pri výbere osobného trénera držte nižšie uvedených bodov a nemusíte sa báť, že vaše peniaze vyjdú nazmar.

● Jeho jediným zamestnaním je byť osobným trénerom. Ak má totiž niekto prácu na 8 hodín denne a raz za čas si odbehne do fitka za klientom, ktorému venuje hodinku zo svojho života, nehovoríme vtedy o kvalitnom trénerovi. Človek, ktorý svojou prácou žije a venuje sa jej dobrovoľne aj vo voľnom čase, vzdeláva sa a skúša na sebe všetky možné varianty tréningov, bude ten správny.

● Má všetky tréningy vyskúšané najskôr na sebe, a až potom na klientoch. Nestačí si na internete nájsť pár nových cvikov, ktoré ukáže klientovi bez akejkoľvek snahy vysvetliť mu, prečo to vlastne robí. Vytvoriť komplexný tréning - či už zamerané na konkrétne partie, celotelové tréningy či HIIT - vyžaduje snahu dlhšiu ako 3 minúty pred tréningom.

● Nie je len osobným trénerom, ale aj terapeutom. Každý dobrý tréner má aj pár klientov, ktorý ho neopúšťajú aj celé mesiace či roky. Nie je to len preto, že im vyhovuje jeho spôsob trénovania, ale vznikne medzi nimi vzťah, kedy tréner pôsobí ako psychológ.

● Vidí vás v lepšom svetle ako vy sám. Samozrejme, zdravá kritika je vždy na mieste, no často prídete ako klient za trénerom s prosbou, nech s vami niečo spraví, pretože sa cítite škaredý, tučný a podobne. Po pár tréningoch nevidíte extrémne zmeny, tak sa začnete sám pred sebou zhadzovať. Práve vtedy zakročí tréner, ktorý vám povie, kde vidí zlepšenie, v čom ste dobrý a akým smerom budete ďalej pokračovať, aby ste spoločne splnili ciele.

● Teší sa z vašich výkonov, usmerňuje vás, kritizuje, ale aj chváli a vždy vás naštartuje.

Aká je primeraná cena za trénera v Bratislave?

Na túto otázku je skutočne veľmi ťažké odpovedať. V Bratislave sa cena osobného trénera pohybuje od 10 eur až do niekoľkých desiatok eur na hodinu. V zahraničí je štartovacia výška niekde okolo 50 eur na hodinu. Závisí len a len od vás a vašich možností, na koľko si vážite skutočnú podporu, učiteľa, osobného trénera a motivátora v jednom. Jediné, čo môžeme s istotou povedať, je, že pokiaľ si nájdete kvalitného odborníka v trénovaní, ktorého jeho práca napĺňa, tak sa vám vyplatí každý cent a vráti v podobe vypracovaného a zdravého tela.

Prejdite si ponuku osobných trénerov v Bratislave na portáli Etreneri.sk a určite si vyberiete! 

Ako to funguje?

1. Etreneri.sk fungujú vo väčšine veľkých slovenských miest. Zadajte vaše mesto do vyhľadávacieho poľa.

2. Listujte prezerajte a hľadajte trénera, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

3. Vybrali ste si? Teraz stačí trénera kontaktovať a dohodnúť si s ním cenu a prvé stretnutie.

4. Za dohodnuté tréningy platíte priamo trénerovi Vami dohodnutú sumu. My si žiadnu províziu neúčtujeme.

5. Trénerov môžete kontaktovať pomocou mobilného tel. čísla, alebo správou našou vnútornou poštou.